Dotychczasowe prezentacje naszych projektów na spotkaniach międzynarodowych.

(PF = Project Fair, PP = Project Presentation)

2016

  • GA MM
    • SCORP (AF) Dotknijmy różnorodności,
    • SCOPH (AF) Nasz piękny umysł
  • Euregme
    • SCORA (AF) Państwo Płodni, LGBT Medicine – II miejsce! (Anna Rewekant)
    • SCOPH (AF) Zdrowie pod Kontrolą (Mateusz Jankiewicz)
  • GA AM
    • SCORA (AF) Państwo Płodni
  • Rex Crossley

2015

  • GA MM
    • SCOPH (AF) Marrow Hero (Agnieszka Wachsmann)
    • SCORE  (AF) promoSCORE (Rita Sharma)
    • SCORA (AF) Tramwaj zwany pożądaniem (Karolina Górska)
    • SCORP (AF) Czytamy pomagamy
  • Euregme:
    • SCORA (AF) Daphne (Łukasz Jaśkiewicz)
  • GA AM
    • SCOPH (AF) Lekcja Kontra Infekcja (Karolina Twardowska)
    • SCORA (AF) Męskie sprawy (Karolina Górska)
    • SCOME (AF) Poznaj Swoją Specjalizację (Michał Pers)
    • SCORP (AF) Leczyć Bez Uprzedzeń- I miejsce! (Maryla Kapusta) 
  • Rex Crossley (Macedonia) – NICE Project (Łukasz Ścibik)

2014

  • GA MM:
    • SCOPH (PP) Serce masz tylko jedno, (PF) Antitobacco (Tomasz Trojanowski)
    • SCOPE (PP) NICE Project (Ania Bachmat)
    • SCORE (PP) Pre Exchange Training (Marta Borys)
    • SCORA (PP) SCORA X-change ( Luiza Oleksiewicz ), Pink Lips (Karolina Górska); (PF) Męskie sprawy (Karolina Górska)
    • SCORP (PF) Niewidzialni, Meeting the youngsters (Iza Jałowiecka)
    • SCOME (PF) Peer support (Julia Sobkiewicz)
  • Euregme
    • SCOPH (PP/AF) W kleszczach kleszczy (Maciek Kozioł)
    • SCOPE (PP) Med-Ex (Ania Bachmat)
    • SCORA (AF) Pink Lips (Karolina Górska) – III miejsce!
  • GA AM
    • SCORE (AF) promoSCORE (Katarzyna Leszczyńska)
    • SCOPH (AF) Zaburzenia Odżywiania (Anna Cepowicz)
    • SCORE (AF) Research Workshop (Marta Borys)
    • SCORA (PP) Tramwaj zwany pożądaniem (Karolina Górska)
  • Rex Crossley (Tunezja) W Kleszczach Kleszczy (Tomasz Trojanowski)

2013

  • GA MM
    • SCORA – (PF/PP) – Tramwaj zwany pożądaniem, Daphne (Anna Szczegielniak)
    • SCOPH – (PF) – Zaburzenia Odżywiania, Marrow Hero, Festiwal Zdrowia i FASon (Aleksandra Saletra)
    • SCORP – (PF) – Dotknijmy różnorodności (Iza Jałowiecka)
    • SCOME – MediCinema (PF), Umieranie ludzka rzecz (PP) (Ewa Pawłowicz)
    • SCOPE/SCOME – PP – MedEx (Ania Bachmat) – I miejsce!
  • Euregme
    • SCORA – Daphne (Karolina Górska), Peer Education (Jan Świdwiński)
    • SCOPH – FASon (Milena Sęp)
  • GA AM- nie odbyły się żadne prezentacje projektów, bo GA był wyjątkowo mały
  • Rex Crossley (Chile) Tramwaj zwany pożądaniem- III miejsce! (Anna Bachmat)

2012

  • GA MM
    • SCORA (PP) Daphne (Anna Szczegielniak), (PF) Męskie Sprawy- II miejsce! (Michał Dambek)
  • Euregme
    • SCORA (PF) Tramwaj zwany pożądaniem- I miejsce!, (PP) Daphne- II miejsce!
  • GA AM
  • Rex Crossley- (Indie) SCORA X-change – II miejsce (Agnieszka Bogusz) LGBT Medicine I miejsce (Anna Szczegielniak)